PROVOZ FANSHOPU

Rádi bychom Vám představili zaktualizovaný provoz fanshopu našeho klubu. Je možné vybírat z předložených návrhů, či se domluvit na vlastním týmovém designu a sortimentu. 

Nyní už převážně působíme bez uzávěrek. Produkty, které ve svém popisu mají uvedenou uzávěrku jsou časově omezené a jejich výroba je vždy závislá od počtu vytvořených objednávek.

  • DOBA DODÁNÍ
Doba připravení Vaši objednávky ze skladových zásob je do 1 pracovního dne. 

U objednávek zboží, které není skladem je k vyzvednutí - odběru zpravidla do 14ti pracovních dnů, pokud není u produktu uvedeno jinak.

  • ODBĚR 
Po dokončení objednávky Vám na uvedený mail přijde potvrzení objednávky. Jakmile zboží připravíme a bude možné k odběru, budeme Vás kontaktovat. Odběr zboží je možný pouze na adrese provozovny AUTOSKLO - H.A.K. 

Hradecká 575
530 09 Pardubice
PO - PÁ 8:00 - 16:00

  • PLATBA
Platba pouze v hotovosti při osobním odběru


  • TÝMOVÉ OBJEDNÁVKY 
Při zájmu zhotovení týmové sady teplákovek, triček, čepic či čehokoliv jiného nám napište na shop@hbcpce.cz. Proces a cena objednávky tomu bude přizpůsobena. K tomu je možné vytvořit vlastní designy.

  • NÁPADY/ REALIZACE
Vše záleží na domluvě. Pokud máte nápad nebo speciální požadavek, který není v nabídce a měli by jste zájem ho zrealizovat, stačí se ozvat.